Od wielu lat działamy w branży tekstyliów dekoracyjnych starając się zaspokoić wszelkie potrzeby klienta w zakresie dekoracji okna. U nas można zasięgnąć porady, zamówić projekt i realizację każdej dekoracji wykonanej z tkaniny. Przyjmujemy również obsługę serwisową na uszyte przez nas firany, zasłony i dekoracje.

O nas

  Opierając  się na długoletnim doświadczeniu, ale wciąż ucząc się nowego spojrzenia na swoją pracę i Państwa potrzeby. Chcemy służyć radą i pomocą zarówno w naszych sklepach, jak i w Państwa domach. Podążając za aktualnymi trendami, nieustannie uzupełniamy naszą ofertę o najmodniejsze wzornictwo i kolorystykę, proponujemy ciekawe zestawienie tkanin i wprowadzamy pomysłowe rozwiązania wystroju okien, aby móc zrealizować potrzeby najbardziej wymagających klientów.   

Nasz cel - to zadowolenie klienta.

  Jeżeli marzycie Państwo o wyjątkowej i niepowtarzalnej dekoracji okien zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów.    Nasza firma świadczy usługi w zakresie aranżacji, szycia, modelowania oraz upinania dekoracji okiennych. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość dekoracji, komfort oraz radość klienta z przebywania w pięknym otoczeniu. Różnorodność wzorów, kolorów i faktur pozwala na zastosowanie ich w każdym rodzaju wnętrza - od bardzo klasycznego do nowoczesnego.  W naszych sklepach znajdziecie również Państwo bogatą ofertę innych elementów aranżacji wnętrz, takich jak karnisze, narzuty, poduszki, ceramika i artykuły dekoracyjne. Szeroki wybór galanterii stołowej, koce w niebanalnej kolorystyce i fakturze, ręczniki wyjątkowo puszyste i w różnorodnej kolorystyce, itd.

  Do współpracy zapraszamy również architektów i dekoratorów wnętrz.

Nasze dekoracje zostały zauważone i nagrodzone.

Nagrodzona dekoracja IX 2012
Nagrodzona dekoracja IX 2012
Nagrodzona dekoracja IX 2012
Nagrodzona Dekoracja IX 2011
Nagrodzona Dekoracja IX 2011
Nagrodzona Dekoracja IX 2011
Nagrodzona Dekoracja IX 2010
Nagrodzona Dekoracja IX 2010
Nagrodzona Dekoracja IX 2010
Salon Eurofirany
tel./fax: (018) 33 74 099

Sklep Firany w Limanowej
tel./fax: (018) 33 71 137

Sklep Firany w Mszanie Dolnej
tel./fax: (018) 33 11 040

Sklep Tkaniny - Pasmanteria
tel./fax: (018) 33 12 434

Copyright ©  twojeokno.com.pl
Projekt i wykonanie: intellect.pl
Osób on-line: 1